Як візуально збільшити очі

Великі очі можуть звести з розуму будь-якого чоловіка. Якщо ти вважаєш, що твої очі мало великі, то поради з сайту https://sop.org.ua/ допоможуть тобі надати погляду необхідну виразність і глибину.

Брові

– Намагайся не робити брови надто тонкими – вони можуть позбавити твої очі виразності. Якщо ж ти захопилася і вищипала занадто багато волосків, озброїся олівцем у тон брів і заштрихуй їм порожні ділянки легкими рухами.

– Щоб пом’якшити намальовану олівцем лінію, причеши брови спеціальною щіточкою або чистим пензликом для туші.

Як візуально збільшити очі

Догляд

– Позбався набряків під очима: вони надають тобі втомлений вигляд і візуально зменшують очі. Щоранку використовуй крем для шкіри навколо очей, що містить антиоксиданти. Наноси засіб рухами, що поплескують, у напрямку від краю ока до перенісся і назад.

– Замаскувати темні кола під очима та зробити погляд більш виразним допоможе консилер. Якщо у тебе кола синього або фіолетового відтінку, вибери консилер жовтого кольору. Коричневий чи персиковий зафарбовує круги темніші.

Макіяж

– Не обводи підводкою весь контур ока – то ти зробиш його менше. Пам’ятай, що лінія лайнера повинна сягати лише середини століття. Після того, як ти намалювала тонку стрілку, можеш трохи розтушувати її пензликом.

– Щоб візуально зробити очі більше, білими мерехтливими тінями постав крапку або невелику галочку у внутрішні куточки. Також не забувай користуватися білим каялом – він позбавить тебе слідів втоми.

– “Розкрити” очі допоможуть густі та довгі вії. Використовуйте накладні пучки або спеціальні щипчики для завивки. Останні застосовуй тільки перед фарбуванням вій тушшю, інакше ти зробиш волоски ламкими і спровокуєш їхнє випадання.

Як візуально збільшити очі

– Щоб очі здавалися більшими, не обов’язково використовувати тільки тіні чорного кольору – використовуй будь-які насичені відтінки. Граючи на контрастах, ти надаси погляду ще більше яскравості. Для невеликих очей чудово підійдуть насичені тіні зеленого, бірюзового або синього кольору.

– Спробуй наносити тіні нейтральних відтінків на область трохи вище за складку верхньої повіки – так твої очі здаватимуться глибшими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *